Panel so strihom na desiatové vrecko stavba

Skladom 46,0 ks
U Vás doma v stredu 17.07.
3,50 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-13407


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 100 % polyester
Gramáž: 200 g/m2 ± 5 %
Rozmer panelu: 36x53cm ± 5cm
Vodný stĺpec: 1000 mm
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX Standard 100.

K ušitiu budete potrebovať:
suchý zips (plyš+háčik) - 0,2m

Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.

V našej ponuke nájdete panely so strihom a autorskou grafikou na štýlové desiatové vrecko, ktoré nesmie chýbať v žiadnej školskej taške. Šetríme Váš čas a zjednodušujeme šitie - panel so strihom na desiatové vrecko je ideálne aj pre začiatočníkov, stačí vystrihnúť a ušiť. Nezabudnite dokúpiť suchý zips z našej ponuky. Návrh, strih aj potlač realizujeme priamo v Takoy.
Desiatové vrecko je z kvalitného polyesterového materiálu a je typické svojou čiastočnou nepremokavosťou aj odolnosťou voči opotrebeniu. Vďaka šitému desiatovému vrecku šetríte peniaze - nepotrebujete množstvo igelitových sáčkov.
Vrecko na desiatu má optimálnu veľkosť. Jeho kompaktné rozmery sú ideálne na desiatu pre našich malých školákov a zapínanie na suchý zips je nielen estetické, ale aj veľmi praktické. Keďže výbava pre školáka nie je len o desiatovom vrecku, vytvorili sme set, ktorý obsahuje všetko, čo nesmie chýbať pri nástupe do školských lavíc. Desiatové vrecko, športový vak a pršiplášť v identickom dizajne.
Na výlete alebo v škole - so štýlovým desiatovým vreckom od Takoy bude mať vaše dieťa jedlo vždy po ruke.

Ako ušiť desiatové vrecko z panelu: K danému produktu sme pripravili fotopostup aj videonávod, ktorý vás prevedie od prvého až po posledný krok. Odporúčame používať univerzálnu ihlu na bežné šitie s hrúbkou 75 až 90, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot. Vyberte si z našej ponuky ihiel v prvotriednej kvalite značky Beissel, ktoré sú vyrobené v nemeckej licencii.


AKO UŠIŤ DESIATOVÉ VRECKO

AKO UŠIŤ DESIATOVÉ VRECKO
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: