Panel na kruhovú sukňu bavlna premium akvarel margarétky Diana

Hodnotenie:
(1)
100% of 100
Skladom 13,0 ks
U Vás doma vo štvrtok 18.07.
22,50 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-2298


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Rozmer panelu:150x150 ± 5cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Objavte radosť zo šitia s naším panelom s vytlačeným strihom kruhovej sukne, ktorý uľahčí šitie a ušetrí čas. 1 panel obsahuje všetky veľkosti, stačí upraviť pás na potrebný rozmer. Vyberte si z našej ponuky dizajnov a pustite sa do šitia. Kruhová sukňa s páscom 3cm je ideálna na nosenie počas letných dní, látka ja príjemne vzdušná. Ak túžite po originálnej autorskej potlači - kruhová sukňa je správnou voľbou. Strih, autorský dizajn aj potlač vzniká u nás v Takoy. Sukňa je potlačená na bavlne premium. Je to prírodná bavlnená tkaná látka s atlasovou väzbou - nazýva sa preto bavlnený satén. Látka sa však kvôli pomenovaniu bavlnený satén zvykne mylne zamieňať s polyesterovým saténom, pričom s ním nemá spoločné takmer nič. Bavlnený satén je naozaj jednou z najkvalitnejších prírodných látok so 100% podielom bavlny. Je to odolná, priedušná a absorpčná, neelastická, váhou ľahká látka, veľmi príjemná na nosenie, no zároveň ide o mimoriadne odolný materiál s nenáročnou údržbou. Bavlna premium je potláčaná najšetrnejšou metódou digitálnej potlače ekologickými farbami, ktorá šetrí vodu. Keďže je to prírodný materiál, pri praní sa zráža, takže odporúčame pred šitím predprať, prípadne vyzrážať žehlením žehličkou použitím pary.

Ako šiť strih panel so strihom na kruhovú sukňu: Jednoducho s naším fotopostupom. Odporúčame zošiť rovnostehom a univerzálnou ihlou na bežné šitie látok s mierne guľatým hrotom veľkosť 75 až 80, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot. Látku opracujte cikcakovým stehom alebo overlockom. Vyberte si z našej ponuky ihiel v prvotriednej kvalite značky Beissel, ktoré sú vyrobené v nemeckej licencii.

Tip1: Nezabudnite na ostré a kvalitné krajčírske nožnice, ktoré vám pri strihaní zabezpečia hladké prestrihnutie látky, ale zároveň majú ergonomickú rukoväť, ktorá bude pre vás komfortná. Nožnice používajte výhradne na látku. V prípade, že nožnice používate na látku a papier súbežne, veľmi rýchlo sa otupia a znehodnotia.


AKO UŠIŤ KRUHOVÚ SUKŇU Z PANELU

AKO UŠIŤ KRUHOVÚ SUKŇU Z PANELU
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Recenzie produktu
  1. Quality
    100%
    Nádherné farby ako na obrázku. Dobrá kvalita látky, rýchle ušitý model.

    Hodnotenie od Svetlana B.

    Posted on

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: