Zamatová guma s potlačou 4cm akvarel margarétky Diana

Skladom 27,5 m
U Vás doma v utorok 23.07.
1,99 €
/ m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-13114


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 79% polyester, 21% latex
Šírka: 4 cm
Ťažnosť: 105% ±10%

Elastická zamatová guma - luxus a pohodlie v jednom v rôznych farbách za najlepšie ceny.

Naša elastická zamatová guma je to pravé pre tých, ktorí hľadajú spojenie luxusu a pohodlia vo svojich textilných výrobkoch. Táto guma je zároveň luxusná a lesklá s jemným vlasom, čo ju robí mäkkou a nesmierne príjemnou na nosenie. Je dokonalá na všetky produkty, kde je guma našitá tak, že je viditeľná na oblečení, pridávajúc mu nádheru a luxusný vzhľad.

Hlavné vlastnosti:
Luxusný zamatový vzhľad: Naša elastická guma disponuje lesklým povrchom a jemným vlasom, čo ju robí výnimočne luxusnou.
Mäkkosť a pohodlie: Táto guma je mimoriadne mäkká na dotyk a nesmierne príjemná na nosenie, čo zabezpečuje pohodlie počas celého dňa.
Všestranné použitie: Je perfektná na oblečenie, ktoré má viditeľnú gumu, ako sú šaty, sukne, nohavice, spodné prádlo alebo rôzny vrchný odev.
Rôzne farby: Gumu ponúkame vo viacerých farbách, takže si môžte svoj produkt dokonale prispôsobiť svojmu vkusu.
S našou elastickou zamatovou gumou môžete transformovať každý kúsok oblečenia na elegantný a luxusný. Bez ohľadu na to, či si pripravujete vlastný projekt šitia alebo opravujete existujúce oblečenie, táto guma prinesie nový vzhľad oblečenia, ktorý budete milovať.

Náš cieľ je ponúkať vám textilné produkty, ktoré spájajú kvalitu, štýl a pohodlie. Objednajte si našu elastickú zamatovú gumu ešte dnes a začnite pridávať luxus do vášho oblečenia a projektov.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: