Panel mantinel do postieľky forest/les biely 70x140 bavlna premium

Skladom 6,0 ks
U Vás doma v piatok 19.04.
13,50 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-1880
Informovať ma pri naskladnení väčšieho množstva, ako je aktuálne skladom Klikni tu

Tento vzor na iných druhoch látok:

Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Celkové rozmery: 78x150 cm ± 5cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Mantinel je vhodný do postieľky s rozmerom 70x140 cm
Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Panel na mantinel do detskej postieľky - 100% prírodná bavlna premium, jemná a ideálna pre bábätká. V ponuke máme množstvo panelov s autorskou potlačou a v nádherných detských motívoch. Pri šití vlastného mantinelu, budete potrebovať kúpiť okrem panelu aj jednofarebnú bavlnu na zadnú stranu panelu. Je dôležité, aby ladila s motívom, ktorý ste si zvolili. Nezaobídete sa bez výplne - vatelínu ani stúh, ktoré si v potrebnom rozmere dokúpite. Stuhy budú slúžiť nielen dekoratívnym spôsobom v podobe mašlí, ale zároveň zabezpečia upevnenie mantinelu, aby vaše bábätko bolo v bezpečí a zároveň v útulnom prostredí.

Ako ušiť detský mantinel: Pozrite si náš fotopostup. Odporúčame používať univerzálnu ihlu na bežné šitie látok s mierne guľatým hrotom veľkosť 75 až 90, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot.Vyberte si z našej ponuky ihiel v prvotriednej kvalite značky Beissel, ktoré sú vyrobené v nemeckej licencii.

Tip1: Ak sa neviete rozhodnúť pre odtieň bavlny a vhodný odtieň stuhy, ktorá by mala ladiť so zvoleným panelom, skvelým riešením je, ak pôjde o farbu, ktorá sa nachádza na samotnom panele aspoň v minimálnom pomere. Docielite tak farebnú harmóniu a veľmi príjemný vizuálny efekt.

Tip2: V prípade, že vám nevyhovuje panel doladiť jednofarebnou bavlnenou látkou, odporúčame zakúpenie panelu v počte 2ks. Vytvoríte si tak obojstranný mantinel, ktorý poskytne nielen bezpečie, ale aj estetický zážitok z oboch strán.

Upozornenie: Kupujete len predný panel na ušitie detského mantinelu. Potrebujete dokúpiť jednofarebnú bavlnu na zadnú stranu, vatelín na vyplnenie a stuhy. Foto detského mantinelu do postieľky je len názornou ukážkou už ušitého produktu. Po zakúpení potrebného materiálu, je nevyhnutné postupovať podľa uvedeného postupu. Ušitie mantinelu je vo vašich rukách.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: