Podšívka béžová

Skladom viac ako 50,0 m
U Vás doma v stredu 17.07.
1,50 €
/ m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-14821

Detaily

Zloženie: 100% polyester
Gramáž: 70 g/m2
Šírka látky: 150 cm

Jednofarebná podšívka – pevná a cenovo výhodná tkanina pre rôzne použitie

Naša jednofarebná podšívka je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kvalitnú a cenovo dostupnú tkaninu na rôzne textilné projekty. Táto jednoduchá, ale pevná tkanina je navrhnutá tak, aby slúžila ako podšívka odevov, ale jej využitie je oveľa širšie. Vďaka svojej pevnosti a dostupnej cene je vhodná pre projekty, kde je potrebné použiť veľké množstvo látky za nízku cenu.

Výhody jednofarebnej podšívky
Vysoká pevnosť: Tkanina je odolná a dlhotrvajúca, čo zaisťuje, že Vaše projekty zostanú pevné a trvanlivé.
Cenová dostupnosť: Ponúkame túto tkaninu za nízku cenu, čo ju robí ideálnou pre rozsiahlejšie projekty alebo pre tých, ktorí pracujú s obmedzeným rozpočtom.
Univerzálne použitie: Okrem použitia ako podšívka je táto tkanina skvelá aj na dekorácie, závesy, fotosteny alebo iné veľké textilné aplikácie.
Široká paleta farieb: K dispozícii v rôznych farbách, aby sa dokonale hodila k Vašim projektom a dizajnovým požiadavkám.
Aké je využitie podšívky?
Perfektná pre široké spektrum použití od podšívok v odevnom priemysle cez dekoratívne závesy až po iné veľkoplošné aplikácie. Bez ohľadu na to, či ju použijete v móde alebo ako funkčný prvok vo Vašom domove, naša jednofarebná podšívka prinesie kvalitu a štýl za výhodnú cenu.

Záruka kvality
Zameriavame sa na poskytovanie len najvyššej kvality textílií, a naša jednofarebná podšívka nie je výnimkou. Zaistite si spoľahlivý materiál, ktorý spĺňa Vaše potreby v kvalite a rozpočte. Objednajte si dnes a začnite svoj ďalší projekt s dôverou, že máte ten najlepší materiál, ktorý Vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky.


AKO UŠIŤ KABELKU | TAŠKU | NA BEŽNOM ŠIJACOM STROJI

AKO UŠIŤ KABELKU | TAŠKU | NA BEŽNOM ŠIJACOM STROJI
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: