Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Panel so strihom vankúš srdce zlaté kvety biele Miluji tě

Skladom 25,0 ks
U Vás doma v utorok 27.02.
5,90 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-1816
Informovať ma pri naskladnení väčšieho množstva, ako je aktuálne skladom Klikni tu
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Rozmer panelu: 75x55 cm ± 2 cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Bavlna premium je prírodná bavlnená tkaná látka s atlasovou väzbou - nazýva sa preto bavlnený satén. Látka sa však kvôli pomenovaniu bavlnený satén zvykne mylne zamieňať s polyesterovým saténom, pričom s ním nemá spoločné takmer nič. Bavlnený satén je naozaj jednou z najkvalitnejších prírodných látok so 100% podielom bavlny. Vyrába sa z bavlneného vlákna, ktoré sa získava z plodov bavlníka. Je to odolná, priedušná a absorbčná, neelastická, váhou ľahká látka, veľmi príjemná na nosenie, no zároveň ide o mimoriadne odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlne exclusive (taktiež jemný bavlnený satén s atlasovou väzbou) má bavlna premium menšiu šírku - 155 cm a pocitovo nie je tak extra zmäkčená ako bavlna exclusive. Bavlna premium je potláčaná najšetrnejšou metódou digitálnej potlače ekologickými farbami, ktorá nepotrebuje vodu. Bavlna premium sa veľmi jednoducho šije aj domácim šijacím strojom, takže prácu s ním zvládnu aj začiatočníci, stačí šiť rovnostehom s univerzálnymi ihlami a prídavok na šev obšiť cickcakovým stehom. Z tejto bavlny sa šijú pomôcky do domácnosti (utierky, obrusy, kuchynské zástery), taktiež praktické produkty, akými sú posteľné obliečky a vankúše. Bavlna premium je látka veľmi príjemná na telo, preto ho môžete zvoliť na dámske a pánske košele, šaty, či blúzky. Keďže je to prírodný materiál, pri praní sa zráža, takže odporúčame pred šitím predprať, prípadne vyzrážať žehlením žehličkou použitím pary.


AKO UŠIŤ VANKÚŠ Z PANELU SO STRIHOM V TVARE SRDCA │ @TakoySK

AKO UŠIŤ VANKÚŠ Z PANELU SO STRIHOM V TVARE SRDCA │ @TakoySK
Premýšľaš ako originálne obdarovať svoju milovanú osobu na sviatok Valentína? Ručne ušitý vankúš v tvare srdca poteší každého! Pripravili sme pre Teba krásne bavlnené panely v tvare srdiečka. Stačí vystrihnúť, zošiť, vyplniť a obdarovať toho, koho máš najradšej.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: