Netkaná textília

Využite netkané textílie od Takoy, ktoré sú navrhnuté na široké spektrum použití vďaka ich vysokej funkčnosti a adaptabilite. Tento typ materiálu je vyrábaný spojením krátkych vlákien alebo kontinuálnych vlákien pomocou chemických, mechanických, tepelných alebo rozpustných metód, namiesto tradičného tkania alebo pletenia. Výsledkom je textília, ktorá je ideálna pre situácie, kde je požadovaná odolnosť, filtračná schopnosť alebo absorpcia, ako sú hygienické produkty, zdravotnícke rúška či filtračné materiály.

Netkané textílie od Takoy ponúkajú výhody ako nízku cenu výroby, vysokú úroveň hygieny a schopnosť byť prispôsobené pre špecifické použitia. Sú široko používané v rôznych priemyselných, komerčných a spotrebiteľských aplikáciách, vrátane ochranných odevov, balení, a dokonca aj v poľnohospodárstve ako krytie na ochranu rastlín.

Pri práci s netkanými textíliami je dôležité zvoliť správne metódy rezania a spájania, pretože tieto materiály sa môžu líšiť v hrúbke a hustote. Na spracovanie môžu byť potrebné špeciálne zariadenia a techniky, najmä ak sú tieto látky použité v technických alebo zdravotníckych aplikáciách, kde sú požiadavky na presnosť a odolnosť mimoriadne vysoké.

Zapojením netkaných textílií do vašich projektov môžete efektívne riešiť potreby v oblastiach, kde sú kľúčové faktory ako odolnosť, jednorazové použitie a hygienické vlastnosti. Či už ide o vytvorenie zdravotníckych pomôcok alebo o vývoj nových inovatívnych produktov, netkané textílie ponúkajú vynikajúce možnosti pre mnoho odvetví, ktoré vyžadujú spoľahlivé a cenovo dostupné materiálové riešenia.
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí Látka netkaná textília 100g farba čierna
  Látka netkaná textília 100g farba čierna
  NS-15289
  Rating:
  0%
  1,50 € / m s DPH
  Skladom viac ako 50,00 m
  Pridať do zoznamu prianí
 2. Pridať do zoznamu prianí Novinka Látka netkaná textília farba biela
  Látka netkaná textília farba biela
  NS-15506
  Rating:
  0%
  1,45 € / m s DPH
  Skladom viac ako 50,00 m
  Pridať do zoznamu prianí
 3. Pridať do zoznamu prianí Látka netkaná textília farba čierna
  Látka netkaná textília farba čierna
  NS-15262
  Rating:
  0%
  1,45 € / m s DPH
  Skladom viac ako 50,00 m
  Pridať do zoznamu prianí
 4. Pridať do zoznamu prianí Látka netkaná textília biela
  -64%
  Látka netkaná textília biela
  NS-5727
  Rating:
  0%
  3,99 €
  1,45 € / m s DPH
  Skladom 36,70 m
  Pridať do zoznamu prianí
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku