Biela bavlna metráž

V Takoy vám prinášame eleganciu a univerzálnosť v podobe bielej bavlny predávanej na metre. Naša biela bavlna je synonymom kvality, čistoty a nadčasovosti. Hodí sa do každej domácnosti a šatníka. Vyrobená je zo 100% čistej bavlny. Táto látka je dokonalým výberom pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a trvanlivosť.

Biela bavlna z našej ponuky sa vyznačuje svojou mäkkosťou, priedušnosťou a vysokou absorpčnou schopnosťou, čo ju robí ideálnou pre výrobu širokej škály oblečenia a dekorácií. Či už plánujete šiť elegantné košele, pohodlné obliečky na vankúše alebo vytvárať dekorácie, naša biela bavlna pridá každému projektu nádych sofistikovanosti.

Využite jej univerzálnosť na vytvorenie kúskov, ktoré pretrvajú roky bez toho, aby prišli o svoju belosť. Naše bavlnené látky sú ľahko udržiavateľné a zároveň odolné voči častému praniu, čo zaručuje, že vaše výtvory zostanú dlhodobo krásne a čisté.

V Takoy sa zaväzujeme k udržateľnej módnej a textilnej výrobe, preto naša biela bavlna pochádza z etických zdrojov. Podporou udržateľnej výroby nielenže investujete do kvalitných materiálov pre vaše projekty, ale tiež prispievate k ochrane životného prostredia.

Ponorte sa do sveta tvorivosti s našou bielou bavlnou a objavte nekonečné možnosti, ktoré prináša. Od tradičných odevov po moderné dekorácie, biela bavlna z Takoy je ideálnym plátnom pre vašu kreativitu. Vyberte si z našej ponuky a začnite tvoriť s dôverou v nadčasovú kvalitu a eleganciu.
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí Bavlna premium Takoy biela
  Bavlna premium Takoy biela
  NS-14829
  Rating:
  0%
  7,99 € / m s DPH
  Skladom 30,10 m
  Pridať do zoznamu prianí
 2. Pridať do zoznamu prianí Bavlna UNI biela
  Bavlna UNI biela
  NS-6227
  97%
  (7)
  (7) Reviews
  4,99 € / m s DPH
  Skladom viac ako 50,00 m
  Pridať do zoznamu prianí
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku