Zbytky - Velúr farba smotanová

U Vás doma v utorok 25.06.
1,79 €
/ m s DPH
Kód: ZB-NS-13643

Detaily

Zloženie: 100% polyester
Gramáž: 240g/m2
Šírka látky: 150 ±5 cm

Látka velúr s mriežkovanou štruktúrou - Dotknite sa luxusu a elegancie

Naša látka velúr s mriežkovanou štruktúrou predstavuje kombináciu luxusu, elegancie a praktickosti. Táto kvalitná látka je ideálna pre dekoračné účely aj čalúnenie, a zabezpečí nezameniteľný dotyk sofistikovanosti pre váš domov alebo projekt.

Hlavné vlastnosti:

Luxusný velúr: Naša látka je vyrobená z vysokej kvality velúru, čo zabezpečuje mäkkosť a luxusný vzhľad.
Mriežkovaná štruktúra: Tento vzor mriežkovanej štruktúry pridáva látke výnimočnosť.
Univerzálna použiteľnosť: Je vhodná pre dekoračné vankúše, závesy, čalúnenie nábytku a ďalšie interiérové projekty.
Rôzne farby: Dostupná v širokej škále farieb a autorských vzorov, takže môžete ľahko zladiť látku so svojím interiérom alebo dizajnom.
S našou látkou velúr s mriežkovanou štruktúrou môžete transformovať svoj domov alebo projekt na miesto, kde vládne pohodlie a elegancia. Či už plánujete vytvoriť luxusné čalúnenie pre nábytok alebo pridať do vášho interiéru dekoračné prvky, táto látka je skvelou voľbou.                                              Ako šiť velúr: 

Pre šitie velúru je ideálna použiť ihlu typu universal a polyesterovú niť. Ihla typu universal je dostatočne ostrá a vhodná pre väčšinu tkanín, vrátane velúru. Polyesterová niť je trvanlivá a pomáha zabezpečiť pevné a spoľahlivé švy. S týmto vybavením môžete ľahko vytvárať krásne projekty z luxusného velúru.

Nezmeškajte príležitosť vylepšiť váš interiér alebo dekoratívne projekty s našou látkou velúr s mriežkovanou štruktúrou. Objednajte si ju ešte dnes a začnite tvoriť prostredie plné luxusu a elegancie, ktoré budete milovať.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: