Zbytky - Teplákovina Takoy 150cm farebný vesmír

2,33 €
/ m s DPH
Kód: ZB-NT-2471

Detaily

Zloženie: 95% bavlna,5% elastan
Gramáž: 250 g/m2 ± 5 %
Šírka látky:150± 5cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Zrážanlivosť z dĺžky 5%
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.
Prať obrátené naruby.

Teplákovina Takoy z našej vlastnej dielne, známa tiež pod názvom French Terry, je špičková elastická látka s typickou slučkou na rubovej strane, ktorá v sebe spája eleganciu úpletu s väčšou pevnosťou a stabilitou. Jej šírka 150 cm a gramáž 250g/m2 ju predurčujú pre rozmanité použitie. 

Hlavné výhody dizajnovej teplákoviny Takoy:

  1. Kvalita a štýl: Teplákovina Takoy je známa svojou kvalitou a jedinečným štýlom. Je vyrobená z pevnejšieho pleteného materiálu, čo ju robí stabilnejšou a odolnejšou.

  2. Príjemná na nosenie: Vďaka obsahu elastanu je táto látka pružná, príjemná na nosenie a poskytuje maximálny komfort počas celého dňa.

  3. Široká rozmanitosť použitia: Teplákovina je všestranný materiál, ktorý môžete použiť na širokú škálu projektov. Je vhodná pre mikiny, teplákové šaty, joggingové súpravy, čiapky, šály a detské oblečenie, vrátane teplákových súprav, baggy nohavíc, slintáčikov, mikín a ďalších Vašich kreatívnych nápadov.

  4. Unikátny autorský dizajn: Látky si v Takoy navrhujeme a potláčame v našej vlastnej výrobe. Získate tak unikátny dizajn, ktorý inde nekúpite.

  5. Možnosť kombinácie s patentom: Teplákovinu Takoy môžete ľahko kombinovať s hladkým alebo rebrovaným patentom z našej ponuky.

  6. Jednoduché šitie: Látku je ľahké šiť, pre dosiahnutie maximálnej elasticity odporúčame použiť ihlu na elastické materiály s označením Stretch a šiť overlockom. Pri šití na domácom šijacom stroji použite overlockový steh alebo steh v tvare písmena Z.

Tip: Pri novom type látky, s ktorým ste predtým nepracovali, odporúčame vyskúšať šitie na malom kúsku látky. Predítete tak páraniu a poškodeniu novej látky.

S teplákovinou s autorským dizajnom z dielne Takoy získate vynikajúci materiál, ktorý Vám umožní prejaviť svoju tvorivosť a vytvoriť jedinečné oblečenie a doplnky. Táto látka spája kvalitu, pohodlie a štýl, čo ju robí ideálnou voľbou pre Vaše projekty šitia.3 ÚŽASNÉ TRIKY AKO UŠIŤ BUNDU S VRECKAMI

3 ÚŽASNÉ TRIKY AKO UŠIŤ BUNDU S VRECKAMI
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: