Zbytky - Spoločenský tyl s perlami biely

0,89 €
/ m s DPH
Kód: ZB-NS-14110

Detaily

Zloženie: 100% polyester
Gramáž: 135 g/m2
Šírka látky: 150 ±5 cm

Nechajte sa podmaniť žiarivosťou luxusného tylu s perlami, ktorý v našom eshope kúpite ako metráž. Bude dokonalou voľbou pre vaše spoločenské šaty. Mäkký, ľahučký, jemný a príjemný na dotyk. Jeho využitie je spojené so šitím obľúbených TUTU sukničiek, klasických bohato vrstvených sukní a samozrejme so spoločenskými šatami. Dizajnéri ho využívajú aj pri príprave svadobných dekorácií, baldachýnov a ozdôb, ktoré nevyhnutne patria na svadby a podobné veľkolepé udalosti. Perly na tyle majú nerovnomerný povrch a sú nepravidelne uložené, myslite na to pri zošívaní látky, aby výsledkom nebol nepravidelný steh alebo polámaná ihla.

Ako šiť tyl s perlami: Odporúčame šitie rovnostehom a používať univerzálnu ihlu na bežné šitie látok s mierne guľatým hrotom veľkosť 75 až 90, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot.Vyberte si z našej ponuky ihiel v prvotriednej kvalite značky Beissel, ktoré sú vyrobené v nemeckej licencii.

Tip1: Tyl je materiál, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a presnosť. Preto vám odporúčame pri šití tylu, použiť pásik kancelárskeho papiera, vďaka ktorému ľahšie spojíte vrchný a spodný materiál dokopy. Následne papier jednoducho, ale s citom vytrhnite.

Tip2: Nezabudnite na prichytenie oboch častí ešte pred samotným šitím. Uľahčíte si šitie a môžete predísť zbytočnému prešívaniu, páraniu alebo znehodnoteniu látky. Odporúčame vám preto použiť naše štipce/ svorky alebo špendlíky.


Akú látku zvoliť na spoločenské šaty

Akú látku zvoliť na spoločenské šaty
Chystáš sa do spoločnosti a nevieš čo na seba? U nás Ťa čaká ponuka spoločenských látok zo saténu, zamatu, z krajky alebo šifónu.

KRÁSNE DETSKÉ ŠATY OD NAŠEJ ZÁKAZNÍČKY.

KRÁSNE DETSKÉ ŠATY OD NAŠEJ ZÁKAZNÍČKY.
Pozrite aké krásne detské šaty ušila naša zákazníčka.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: