Zbytky - Látka umelá kožušina AVA ecru

U Vás doma v stredu 26.06.
2,54 €
/ m s DPH
Kód: ZB-NS-13975

Detaily

Zloženie: 100% polyester
Gramáž: 645 g/m2
Šírka látky: 160 cm ± 2cm

Umelá kožušina AVA – luxus a pohodlie pre Vaše projekty

Predstavujeme vám umelú kožušinu AVA, exkluzívnu látku, ktorá kombinuje eleganciu a funkčnosť, aby Vašim projektom dodala nádych luxusu. S gramážou 645 g/m2 a šírkou 160 cm, táto 100% polyesterová kožušina s kratším vlasom je ideálnym riešením pre vytvorenie výnimočných kožušinových kabátov, elegantných doplnkov na goliere, ako aj príslušenstva na kočíky, vrátane rukávnikov, fusakov a lemov na kočiare.

Prečo si vybrať umelú kožušinu AVA?
1. Exkluzívna kvalita: Naša Umelá Kožušina AVA je vyrobená z vysokokvalitného 100% polyesteru, čo zaisťuje mimoriadnu mäkkosť a trvanlivosť, čím prekračuje očakávania v oblasti umelých kožušín.
2. Luxusný vzhľad s krátkym vlasom: Krátky vlas tejto kožušiny dodáva materiálu jemný a príjemný vzhľad, čím je perfektný pre luxusné odevy a doplnky.
3. Ideálna na širokú škálu použití: Či už plánujete vytvoriť kožušinový kabát, štýlové doplnky alebo príslušenstvo na kočíky, umelá kožušina AVA je všestranná a vhodná pre rôzne typy projektov.
4. Jednoduchá údržba: Vďaka polyesterovému zloženiu je táto kožušina ľahká na údržbu, vôbec sa nekrčí a zaisťuje dlhodobú funkčnosť Vašich výtvorov.
5. Dostatočná šírka 160 cm: Vďaka tejto šírke látky je možné z nej vytvárať veľkorysé kúsky bez potreby nadpájania, čo zjednodušuje prácu a zvyšuje estetickú hodnotu finálnych produktov.

Záruka top kvality
Umelá kožušina AVA je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie príjemnosti, luxusu a praktickosti. Ponúkame Vám materiál, ktorý neustále prekračuje očakávania v oblasti kvality a estetiky. Vyberte si našu umelú kožušinu a objavte, ako môže obohatiť Váš šatník alebo domov o jedinečný a štýlový prvok, ktorý je zároveň etický a trvanlivý.

Investujte do svojich tvorivých projektov s umelou kožušinou AVA a zažite nový rozmer luxusu a pohodlia, ktorý Vaše výtvory odlíši od ostatných a zabezpečí im výnimočné postavenie na trhu. Zažite s nami radosť zo šitia.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: