Zbytky - Dizajnová podšívka retro slzy

U Vás doma v stredu 26.06.
0,83 €
/ m s DPH
Kód: ZB-NS-11614

Detaily

Zloženie: 100% polyester
Gramáž: 50 g/m2
Šírka látky: 155±2 cm
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX Standard 100.

Podšívka s autorským dizajnom – pevná a cenovo výhodná tkanina pre rôzne použitie

Naša podšívka s autorským dizajnom je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá nielen kvalitnú a cenovo dostupnú tkaninu, ale aj originálny vizuálny prvok pre svoje textilné projekty. Vďaka vlastnej kreativite a tlači vo vlastnej výrobe prinášame tkaninu, ktorá je nielen pevná, ale aj estetická. Navrhujeme a potláčame každý kus látky, aby ste mohli realizovať svoje projekty s unikátnym a osobitým štýlom.

Výhody podšívky s autorským dizajnom
Vysoká pevnosť: Tkanina je odolná a dlhotrvajúca, čo zaisťuje, že Vaše projekty zostanú pevné a trvanlivé.
Cenová dostupnosť: Ponúkame túto tkaninu za nízku cenu, čo ju robí ideálnou pre rozsiahlejšie projekty alebo pre tých, kto pracujú s obmedzeným rozpočtom.
Univerzálne použitie: Okrem použitia ako podšívka je táto tkanina skvelá aj na dekorácie, závesy, alebo iné veľké textilné aplikácie.
Široká paleta farieb a dizajnov: Ponúkame rôzne vzory, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokonale ladili s vašimi projektmi a dizajnovými požiadavkami.
Aplikácie
Táto podšívka je perfektná pre široké spektrum použití, od podšívok v odevnom priemysle cez dekoratívne závesy až po iné veľkoplošné aplikácie. Či ju použijete v móde alebo ako funkčný prvok vo Vašom domove, naša podšívka s autorským dizajnom prinesie kvalitu a štýl za výhodnú cenu.

Záruka kvality
Zameriavame sa na poskytovanie len najvyššej kvality textílií, a naša podšívka s autorským dizajnom nie je výnimkou. Zaistite si spoľahlivý materiál, ktorý spĺňa Vaše potreby v kvalite a rozpočte. Objednajte si dnes a začnite svoj ďalší projekt s dôverou, že máte ten najlepší materiál, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky.


AKO UŠIŤ KABELKU | TAŠKU | NA BEŽNOM ŠIJACOM STROJI

AKO UŠIŤ KABELKU | TAŠKU | NA BEŽNOM ŠIJACOM STROJI
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: