Zbytky - Bavlna premium Takoy biela

1,20 €
s DPH
Kód: ZB-NS-14829

Detaily

Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Šírka látky: 155 cm
Oeko tex standard 100 class I.

Bavlna premium Takoy – extra jemnosť splňujúca Vaše najprísnejšie požiadavky

Predstavujeme Vám bavlnu premium značky Takoy, látku navrhnutú a vyrobenú s výnimočnou starostlivosťou, aby vyhovovala práve Vašim požiadavkám na jemnosť a kvalitu. Tento materiál je výsledkom našej snahy o poskytnutie najvyššieho komfortu a pohodlia, pričom je extra jemný na dotyk a zároveň udržateľný a odolný. Vďaka jej prémiovej kvalite je ideálnou voľbou pre všetky Vaše projekty šitia - od oblečenia pre najmenších, cez domáce textílie, až po štýlové odevné doplnky.

Prečo si vybrať bavlnu premium Takoy:
1. Extra jemnosť na dotyk: Naša bavlna premium Takoy je vyvinutá tak, aby bola nesmierne jemná na dotyk, poskytujúc nezameniteľný pocit pohodlia pri každom kontakte s pokožkou.
2. Vysoká kvalita materiálu: Vybrali sme len tie najlepšie bavlnené vlákna, aby sme zabezpečili, že látka je nielen mäkká, ale aj trvanlivá a odolná voči opotrebeniu a častému praniu. Látka má kvalitné zloženie - 100% bavlna bez elastanu.
3. Ideálna pre citlivú pokožku: Vďaka jej prírodnému zloženiu a hypoalergénnosti je naša bavlna ideálnou voľbou pre osoby s citlivou pokožkou, vrátane novorodencov a malých detí.
4. Univerzálnosť použitia: Bavlna premium Takoy je všestranná látka vhodná na širokú škálu použití, od detského oblečenia, cez posteľnú bielizeň, až po elegantné blúzky a šaty.
5. Ekologická udržateľnosť: Sme hrdí na to, že naša bavlna je vyrobená s dôrazom na ekologickú udržateľnosť, čo znamená, že pri jej výrobe dbáme na minimalizáciu dopadu na životné prostredie.

Záruka Top Kvality od Takoy
Bavlna premium Takoy je vyjadrením našej oddanosti kvalite, komfortu a udržateľnosti. Vyberte si tento materiál pre Vaše ďalšie kreatívne projekty a objavte rozdiel, ktorý môže prémiová bavlna priniesť do Vašich výtvorov. S našou látkou dosiahnete nový stupeň v oblasti komfortu, štýlu a kvality.

Investujte do materiálu, ktorý spája jemnosť, kvalitu a udržateľnosť, a užite si radosť zo šitia s bavlnou premium Takoy.


AKO UŠIŤ VEĽKONOČNÉ KURIATKO │ @TakoySK

AKO UŠIŤ VEĽKONOČNÉ KURIATKO │ @TakoySK
Jar a sviatky Veľkej noci sa blížia a Ty rozmýšľaš ako vyzdobiť svoj príbytok? Ponúkame Ti jednoduchý návod na milú veľkonočnú dekoráciu.

AKO UŠIŤ KRÁÁSNY TOP ZA 15minút

AKO UŠIŤ KRÁÁSNY TOP ZA 15minút
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: