Velúrové látky

Velúrové látky od Takoy sú obľúbené pre ich mäkkosť, bohatú textúru a elegantný vzhľad, ktorý pridáva hĺbku každému projektu. Ponúkame široký výber velúrových materiálov, ideálnych pre kvalitné odevy, ako sú kabáty a šaty, ako aj pre luxusné nábytkové čalúnenie, vrátane kresiel.

Naše velúrové látky sú vyrobené z najlepších vlákien, aby sme zabezpečili, že každý kus látky je nielen nádherný na pohľad, ale aj odolný. Textúra velúru je vizuálne lákavá, zatiaľ čo jeho pružnosť zaisťuje, že látkami sa ľahko pracuje a sú vhodné pre rôzne aplikácie.

Šite z velúrových látok od Takoy a prineste do svojich projektov výnimočnú eleganciu a luxus. Či už plánujete obnoviť svoj nábytok alebo vytvoriť štýlový nový odev, naše velúrové látky sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá materiál, ktorý je tak praktický, ako je vizuálne príťažlivý.

Využite naše velúrové látky a získajte nezameniteľný štýl a pohodlie vo vašich odevných a dekoratívnych projektoch. Ponúkame rôzne farby a odtiene, ktoré vám umožnia presne prispôsobiť látky vašim dizajnovým predstavám. S látkami od Takoy môžete vytvoriť unikátne kúsky, ktoré zaujmú.
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí Velúr lesná víla
  Velúr lesná víla
  NS-14139
  Rating:
  0%
  13,99 € / m s DPH
  Skladom 4,80 m
  Pridať do zoznamu prianí
 2. Pridať do zoznamu prianí Velúr farba biela
  Velúr farba biela
  NS-13645
  Rating:
  0%
  11,90 € / m s DPH
  Skladom viac ako 50,00 m
  Pridať do zoznamu prianí
 3. Pridať do zoznamu prianí Velúr farba svetloružová
  Velúr farba svetloružová
  NS-13642
  Rating:
  0%
  11,90 € / m s DPH
  Skladom 37,70 m
  Pridať do zoznamu prianí
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku