Sklenené ťažítko na látku - Takoy

Hodnotenie:
(1)
100% of 100
Skladom viac ako 50,0 ks
U Vás doma v stredu 17.07.
7,99 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-9774

Detaily

Priemer: 8 cm.

Sklenené ťažítko na látku od Takoy: Precíznosť a štýl pri šití

Odhaľte tajomstvo dokonalého šitia s naším skleneným ťažítkom na látku - skvelým spojencom pre každého milovníka šitia. Toto elegantné a funkčné ťažítko je navrhnuté tak, aby šitie nikdy nebolo komplikované.

Prečo si vybrať naše ťažítko?

Vysoká kvalita: Ťažítko je vyrobené z odolného a kvalitného skla, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a pevnosť. Môžete sa spoľahnúť na to, že vám bude slúžiť mnoho rokov bez známok opotrebenia. Pozor však na pády ťažítka z výšky, môže to spôsobiť poškodenie hrán.

Presnosť pri šití: Jeho optimálna hmotnosť zabezpečuje, že látky a diely strihu zostanú presne tam, kde ich potrebujete, bez nežiaducich posunov. Zároveň je navrhnutý tak, aby látku nepoškodil.

Ergonómia a pohodlie: Jeho kompaktné rozmery umožňujú jednoduchú manipuláciu a pohodlné uchopenie, čím sa šitie stáva jednoduchším a plynulejším procesom.

Štýlový dizajn: Nielenže je to skvelý nástroj pre uľahčenie strihania látok, ale je aj nádherným doplnkom pre Váš šijací stôl. Jeho elegantný vzhľad dodáva zvláštnu iskru Vášmu miestu na tvorenie.

Nakupujte galantériu a metrážové látky s dôverou od Takoy. Naše sklenené ťažítko na látku je dokonalým príkladom spojenia kvality, funkčnosti a dizajnu. Doprajte si túto nevyhnutnú pomôcku a povýšte svoje šitie na novú úroveň!

Recenzie produktu
 1. Quality
  100%
  krásne a praktické ťažítko na látku
  veľkosť akurát a určite odporúčam
  konečne niečo pre potešenie srdiečka :)
  dobrý výber aj ako darček :)

  Hodnotenie od Jana R.

  Posted on

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: