Saténová stuha 50mm farba biela - návin 32m

Skladom 1,0 ks
U Vás doma v piatok 24.05.
8,90 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-15290

Šírka: 5 cm

Biela saténová stuha – Ideálna pre dekorácie a sublimačnú potlač

Objavte našu bielu saténovú stuhu, perfektnú voľbu pre výrobcov hľadajúcich kvalitný materiál na ozdoby, dekorácie, ale aj sublimačnú potlač. Táto luxusná saténová stuha je nielen nádherná na pohľad, ale aj praktická, poskytujúc ideálny povrch pre sublimačné tlačové techniky, čím umožňuje premeniť ju na personalizovaný doplnok alebo dekoračný prvok.

Prečo si vybrať našu bielu saténovú stuhu?
Vysoká kvalita materiálu: Vyrobili sme našu bielu saténovú stuhu z prvotriednych materiálov, ktoré zaručujú hladký a lesklý povrch ideálny pre tlač.
Perfektná pre sublimačnú potlač: Vďaka jej optimálnym vlastnostiam pre tlačové techniky, naša stuha poskytuje čistý a jasný prenos pri sublimačnej tlači, ideálny pre výrobu personalizovaných dekorácií.
Univerzálnosť použitia: Či už plánujete vytvoriť ozdoby na svadby, párty, darčekové balenie, alebo iné dekoračné účely, naša biela saténová stuha je pre všetky tieto potreby viac než vhodná.
Elegantný vzhľad: Pridajte dotyk elegance akémukoľvek projektu s našou hladkou a lesklou bielou saténovou stuhou.
Jednoduché spracovanie: Naša stuha je navrhnutá tak, aby sa ľahko manipulovala a používala vo všetkých typoch dekoračných projektov, čím zjednodušuje prácu aj pre menej skúsených výrobcov.

Záruka top kvality
S našou bielou saténovou stuhou získate produkt, ktorý nie len vyzerá skvele, ale je aj funkčný a vysoko prispôsobivý pre Vaše kreatívne potreby. Využite našu stuhu pre dekoračné projekty a zabezpečte si materiál, ktorý spája kvalitu s nekonečnými možnosťami použitia.

Investujte do našej saténovej stuhy a objavte, ako môžete transformovať svoje dekoračné nápady na realitu s produktom, ktorý je všestranný a praktický. Objednajte dnes a začnite tvoriť s dôverou, že každý kus bude mať profesionálny a osobitý vzhľad.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: