Strih PDF dievčenské legíny basic

Dostupnosť: Skladom
3,90 €
/ ks s DPH
Kód: ST-0023

Detaily

Y - spotreba materiálu pre šírku látky 150 cm.

Originálny elektronický strih na šitie vo formáte PDF od značky Takoy vhodný na domáce vytlačenie na strany A4 s fotonávodom v slovenskom jazyku. 


Dobrý strih je základ šitia. Naše strihy konštruujeme, modelujeme, šijeme v našej dielni a skúšame, či dokonale sedia vo všetkých ponúkaných veľkostiach.

Po zakúpení PDF strihu dostanete potvrdzovací email. Po zaplatení budete mať kúpené dokumenty dostupné vo svojom konte na našej stránke. Nájdete ich po prihlásení vo svojom konte v sekcii moje stiahnuteľné produkty.
K dispozícií budete mať celkom 3 dokumenty:

1. Návod ako pracovať s pdf strihom - Odporúčame návod naštudovať a následne sa pustiť do ďalšieho kroku

2. Strih na vytlačenie - Strih si v pohodlí domova môžete vytlačiť vo formáte A4 a všetky strany podľa návodu zlepiť. Po vytlačení a zlepení strihu sa môžete pustiť do posledného kroku.

3. Ebook s fotonávodom - Kompletný fotopostup s popisom.

Pripravili sme pre Vás dokonalého pomocníka. Vďaka podrobnému fotonávodu bude šitie rýchlejšie a jednoduchšie. Kedykoľvek doň môžete nahliadnuť a inšpirovať sa. PDF strihy Takoy sú ideálne pre začiatočníkov aj skúsených profesionálov.  Nezabudnite nahliadnuť do našich veľkostných tabuliek a pred kúpou PDF strihu si prekontrolovať vlastné miery.                              
S našim PDF strihom získate podrobný ilustrovaný návod, tipy a triky o vhodnom výbere látky, nití, ihly a všetkých potrebných pomôcok na šitie. PDF strih je navrhnutý s ohľadom aj pre začínajúce krajčírky. 
Zjednodušte výrobu svojho odevu a ušetrite čas s PDF strihom od Takoy.

Tento produkt podľa zákona nie je možné vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu, keďže ide o elektronický obsah. Strih, fotografie a návod na ušitie podliehajú autorským právam a nie sú určené na komerčné použitie. UPOZORNENIE: Pri vytlačení PDF strihov je potrebné si nastaviť tlač bez okrajov.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: