Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Patent

Bavlnené farebné patenty tkané ako tunel, predávame v metráži v hladkej verzii (finerib - hladký patent je vhodný aj na šitie tehotenských pásov) aj v rebrovanej verzii (ten sa kombinuje s hrubšími materiálmi). Obľúbené farby sú mint, lila, staroružový, petrolej, hnedý, čierny... Tiež u nás nájdete naše hotové patenty s prúžkami, ktoré sú 2 vrstvové a majú celkovú dĺžku 140 cm, táto dĺžka vystačí napríklad na mikinu - 2 rukávy a pás.

Je to elastická látka, ktorá sa používa na ukončovanie rukávov, golierov, spodných častí mikín, pásov na tepláky, sukne... Hladký patent sa používa na ukončovanie úpletov, rebrovaný patent sa používa na ukončovanie teplákovín a elastických látok s vyššou gramážou. Väčšinou sa vyrába tak, že je pletený dookola do tvaru tunela, v ponuke máme naozaj štedré šírky, ak má patent rozmer 80x2, sú na sebe vlastne 2 vrstvy, znamená to, že dostanete 160 cm celkovej šírky po rozstrihnutí 1 strany.

Takisto máme jedinečné funkčné dizajnové polyesterové patenty, ktoré si potláčame v našej dielni rôznymi vzormi, napríklad aj so vzorom jeans a viete si ich skombinovať s úpletmi a teplákovinami s rovnakým vzorom. Tieto sú vyrábané z polyesteru, perfektné na kombinovanie s látkami určenými na šport. Ak sa rozhodnete patent po kúpe pred šitím oprať, je potrebné ho na stroji obšiť overlockovým alebo cikcakovým stehom, v opačnom prípade sa látka znehodnotí a nie je možné ju z tohto dôvodu reklamovať.

Aktívne filtre
 1. Hmotnosť
  400g - 700g
 2. Odstrániť všetky filtre
Zobraziť výsledky
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí Rebrovaný patent farba amarant № 60
  Rebrovaný patent farba amarant № 60
  NS-13949
  Rating:
  0%
  12,90 € / m s DPH
  Skladom 26,80 m
  Pridať do zoznamu prianí
 2. Pridať do zoznamu prianí Funkčný rebrovaný patent metráž tyrkysové srdcia
  Funkčný rebrovaný patent metráž tyrkysové srdcia
  NS-14181
  Rating:
  0%
  12,99 € / m s DPH
  Skladom 8,60 m
  Pridať do zoznamu prianí
 3. Pridať do zoznamu prianí Funkčný rebrovaný patent metráž jesenné líšky béžové
  Funkčný rebrovaný patent metráž jesenné líšky béžové
  NS-14184
  Rating:
  0%
  12,99 € / m s DPH
  Skladom 5,70 m
  Pridať do zoznamu prianí
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku