Panel so strihom 140 softshell nohavice zimný jeleň tmavomodrý

Skladom 19,0 ks
U Vás doma vo štvrtok 18.07.
21,99 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-11903


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 100% polyester+Membrána: 100% TPU
Vnútorná vrstva: fleece (100% PES)
Gramáž: 320 g/m2
Šírka látky: 142 ± 2 cm
Vodeodolnosť: 10000 mm
Priedušnosť: 3000 g/m2/24h
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Náš zimný softshell na prvý dojem pôsobí tenšie avšak je to spôsobené tlakom pri potlači. Gramáž ostáva zachovaná a parametre zostávajú nezmenené.
Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Strih obsahuje všetky potrebné časti. K jednotlivým dielom sú pridané záložky na zošitie, diely stačí vystrihnúť podľa vyznačených línií.

Panel zo zimného softshellu, na ktorom je vytlačený kompletný strih na ušitie nohavíc. K strihu si potrebujete dokúpiť rebrovaný patent a gumu 5cm. Strih je vytvorený našimi konštruktérmi v Takoy.
Softshell je praktická, priedušná a nepremokavá látka.
Softshell sa skladá z troch vrstiev: termoaktívna látka, izolačná vrstva mäkký fleece, vonkajší nepremokavý materiál s membránou. Materiál sa najčastejšie používa na výrobu vrchného oblečenia, látka odolá väčšine klimatických podmienok, vetru, dažďu...
Tento typ látky potláčame v našej vlastnej tlačiarni v sídle Takoy.
Samotný strih nie je možné kopírovať ani prekresľovať. Takisto nie je možné prekreslený strih používať na šitie ďalších produktov na predaj či predávať strih v elektronickej či vytlačenej podobe ďalej.

Strih na nohavice je urobený bez spodného patentu, pokiaľ ho tam všijete, je potrebné skrátiť dĺžku nohavíc o výšku patentu a ešte aj 1 cm odšitia (keďže na zahnutie je vačší pridavok). Samozrejme sme nohavice robili tak, aby sadli aj vyšším deťom, ktoré nemajú štandardnú konfekčnú výšku. Keď je dieťa nižšie dĺžku si može prispôsobiť a ľubovoľne skrátiť. Šírka rozmerovo sedí presne podľa tabuliek, ktoré uvádzame pri produkte. Je veľmi dôležité správne zmerať šírku pása kvôli gume, ktorú budete do patentu vkladať. Keď bude guma v patente voľná, nohavice budú padať.


AKO UŠIŤ DETSKÉ SOFTSHELLOVÉ NOHAVICE ⎜ @TakoySK

AKO UŠIŤ DETSKÉ SOFTSHELLOVÉ NOHAVICE ⎜ @TakoySK
Poď si s nami ušiť tie najpohodlnejšie detské softshellové nohavice so strihom vytlačeným na látke.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: