Panel na záves, fotoplátno 160x265 cm kvetinová stena petrolej

Skladom 5,0 ks
U Vás doma v utorok 21.05.
33,00 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-15001

Zloženie: 100 % polyester
Gramáž: 190 g/m2 ± 5 %
Celkový rozmer: 160x265cm ± 5 cm
Vodný stĺpec: 1000 mm
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX standard 100

Panel na Záves, Fotoplátno – Inovatívne Riešenie od Takoy

Predstavujeme Panel na záves, fotoplátno od značky Takoy, špičkové riešenie pre vaše potreby v oblasti interiérového dizajnu a fotografovania. Tento vysoko kvalitný produkt je navrhnutý a vyrobený v našom ateliéri, čo zaručuje výnimočnú kvalitu a originálny dizajn.

Prečo si vybrať náš panel na záves, fotoplátno?
Nepremokavý Polyester: Vyrobené z odolného nepremokavého materiálu. Ľahko udržiavateľné, stačí utrieť mokrou handričkou.
Univerzálne Rozmery: Perfektné pre použitie ako záves alebo fotografické pozadie. Dostatočne veľké pre všetky vaše projekty, od domáceho štúdia po profesionálny ateliér.
Exkluzívny Dizajn: Navrhnuté a vytlačené v našej vlastnej výrobe. Originálne vzory, ktoré obohatia každý priestor a projekt.
Jednoduchá Montáž a Skladovanie: Ľahký a flexibilný materiál pre jednoduchú inštaláciu. Môže byť jednoducho skladovaný na rolke, nevyžaduje veľký priestor.

Multifunkčné Využitie:
Ideálne pre závesy, fotografické pozadia, produktové fotografovanie a ďalšie kreatívne projekty. Prispôsobí sa všetkým vašim potrebám a zvyšuje hodnotu vašej práce.

Investujte do nášho panela na záves, fotoplátna a zažite nový štandard kvality a flexibility. Tento produkt poskytuje nekonečné možnosti pre kreatívnu prácu, zabezpečujúc, že každá fotografia a každý interiér sa stane majstrovským dielom.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: