Panel mantinel do postieľky nature/príroda srnky 60x120 bavlna premium

Hodnotenie:
(1)
100% of 100
Skladom 8,0 ks
U Vás doma vo štvrtok 25.07.
Bežná cena 12,50 € Špeciálna cena 9,37 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-1875


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Celkové rozmery: 68x150 cm ± 5cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Mantinel je vhodný do postieľky s rozmerom 60x120 cm
Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Panel na mantinel do detskej postieľky - 100% prírodná bavlna premium, jemná a ideálna pre bábätká. V ponuke máme množstvo panelov s autorskou potlačou a v nádherných detských motívoch. Pri šití vlastného mantinelu, budete potrebovať kúpiť okrem panelu aj jednofarebnú bavlnu na zadnú stranu panelu. Je dôležité, aby ladila s motívom, ktorý ste si zvolili. Nezaobídete sa bez výplne - vatelínu ani stúh, ktoré si v potrebnom rozmere dokúpite. Stuhy budú slúžiť nielen dekoratívnym spôsobom v podobe mašlí, ale zároveň zabezpečia upevnenie mantinelu, aby vaše bábätko bolo v bezpečí a zároveň v útulnom prostredí.

Ako ušiť detský mantinel: Pozrite si náš fotopostup. Odporúčame používať univerzálnu ihlu na bežné šitie látok s mierne guľatým hrotom veľkosť 75 až 90, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot.Vyberte si z našej ponuky ihiel v prvotriednej kvalite značky Beissel, ktoré sú vyrobené v nemeckej licencii.

Tip1: Ak sa neviete rozhodnúť pre odtieň bavlny a vhodný odtieň stuhy, ktorá by mala ladiť so zvoleným panelom, skvelým riešením je, ak pôjde o farbu, ktorá sa nachádza na samotnom panele aspoň v minimálnom pomere. Docielite tak farebnú harmóniu a veľmi príjemný vizuálny efekt.

Tip2: V prípade, že vám nevyhovuje panel doladiť jednofarebnou bavlnenou látkou, odporúčame zakúpenie panelu v počte 2ks. Vytvoríte si tak obojstranný mantinel, ktorý poskytne nielen bezpečie, ale aj estetický zážitok z oboch strán.

Upozornenie: Kupujete len predný panel na ušitie detského mantinelu. Potrebujete dokúpiť jednofarebnú bavlnu na zadnú stranu, vatelín na vyplnenie a stuhy. Foto detského mantinelu do postieľky je len názornou ukážkou už ušitého produktu. Po zakúpení potrebného materiálu, je nevyhnutné postupovať podľa uvedeného postupu. Ušitie mantinelu je vo vašich rukách.

Recenzie produktu
  1. Quality
    100%
    Krásny a pripravený materiál. Už len si vybrať spodnú latku.

    Hodnotenie od Anna J.

    Posted on

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: