Panel detská plisovaná polkruhová sukňa polomatný satén pivónie na šedom - limitka

Skladom 2,0 ks
U Vás doma v utorok 16.07.
12,49 €
/ ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NS-16103


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 98% polyester, 2% elastan
Gramáž: 96 g/m2
Rozmer panelu:110x50 ± 5cm

Upozornenie: Produkt sa predáva ako strih vytlačený na látke, nie ako hotový ušitý výrobok.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Panel z polomatného plisovaného saténu na sukňu – luxusný dizajn pre jednoduchú výrobu

Predstavujeme Vám náš exkluzívny panel z polomatného plisovaného saténu na sukňu, ktorý kombinuje luxusný vzhľad s jednoduchosťou prípravy. Tento jedinečný vyplisovaný panel je pripravený na šitie s vlastným autorským dizajnom, ktorý dodáva výnimočný charakter všetkým Vašim dielam. Ideálny pre každého, kto chce vlastnoručne vytvoriť štýlový odev bez námahy a vysokých nákladov typických pre luxusné butiky.

Prečo si vybrať náš panel z polomatného plisovaného saténu?
Luxusný vzhľad za zlomok ceny: Tento panel poskytuje vzhľad, ktorý by v obchode stál stovky eur, za oveľa dostupnejšiu cenu. Z 1 panelu ušijete dospelácku polkruhovú plisovanú sukňu.
Jednoduchosť prípravy: Stačí vystrihnúť pás, došiť gumu, zošiť 1 stranu a Vaša sukňa je hotová. Ideálne pre rýchle a efektívne projekty.
Exkluzívny autorský dizajn: S naším panelom získate originálnu látku, ktorá zabezpečí, že Vaša sukňa bude jedinečná - krajšia ako zo značkového butiku.
Polomatný plisovaný satén: Materiál kombinuje eleganciu polomatného saténu s moderným plisovaným dizajnom, ktorý je v súčasnosti veľmi trendy.
Všestranné použitie: Aj keď je panel navrhnutý pre sukne, jeho použitie môže byť kreatívne rozšírené aj na iné odevné kúsky (napríklad ako sukňová časť šiat).

Záruka top kvality
S naším panelom z polomatného plisovaného saténu na sukňu získate nielen produkt vysokej kvality, ale aj možnosť vyjadriť svoj osobný štýl bez obrovských nákladov. Ponorte sa do sveta módy s látkou, ktorá pridáva štýl, eleganciu a unikátnosť Vašim outfitom.

Investujte do nášho panelu a vytvorte si vlastný dizajnový kúsok, ktorý oslní svojou originalitou a luxusným vzhľadom. Objavte jednoduchosť a eleganciu s naším plisovaným saténovým panelom a premeňte svoje projekty na kúsky ako z exkluzívnej módnej prehliadky.


Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: