Nepremokavá látka Ibiza na hojdačky, stany, altánky tmavošedá

Skladom 42,4 m
U Vás doma v utorok 21.05.
9,99 € / m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-15521

Zloženie: 100 % polyester
Gramáž: 240 g/m2 ± 5 %
Šírka látky: 160 ± 5cm
Vodný stĺpec: 1000 mm
Látka má UV ochranu.
Látka má OEKO-TEX standard 100.

Nepremokavá látka IBIZA – odolná a multifunkčná pre exteriérové použitie

Predstavujeme nepremokavú látku IBIZA, ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá vysokokvalitný a odolný materiál na vonkajšie použitie. Táto látka poskytuje výnimočnú ochranu pred UV žiarením a vďaka svojim vodoodpudivým vlastnostiam zabezpečuje, že Vaše exteriérové prvky zostanú suché a chránené pred počasím.

Prečo si vybrať nepremokavú látku IBIZA?
Vynikajúca ochrana pred UV žiarením: Spracovanie látky znižuje riziko jej poškodenia pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu.
Odpudzuje vodu: Zaručuje, že všetko od stanov po nábytok a plachty na lode zostane suché.
Všestranné použitie: Ideálna na výrobu stanov, vonkajšieho nábytku a matracov na záhradu, či rybačku, čalúnenie hojdačiek, ako aj na ochranné kryty na jachty, lode a autá.
Odolnosť a trvanlivosť: Materiál je navrhnutý tak, aby odolal náročným podmienkam a použitiu v exteriéri.
Estetika a funkčnosť: Tento materiál kombinuje praktickosť s estetickým vzhľadom, čo umožňuje jeho použitie na širokú škálu projektov s dôrazom na dizajn.
Tipy
Pri práci s látkou IBIZA odporúčame použiť špecifické techniky šitia a spojenia materiálov, ktoré zabezpečia maximálnu vodeodolnosť a odolnosť proti počasiu. Správne šitie a spracovanie zvýši životnosť výrobkov a zabezpečí ich funkčnosť vo vonkajších podmienkach.

Záruka kvality
Investujte do našej nepremokavej látky IBIZA a získajte spoľahlivý materiál, ktorý ochráni vaše exteriérové prvky a zariadenia. Objednajte si dnes a zaistite si materiál, ktorý kombinuje kvalitu, odolnosť a štýl, pripravený na čokoľvek, čo Vám počasie prinesie.

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt:

Farebné varianty