Letný pružný softshell petrol forest

Skladom 1,0 m
U Vás doma v utorok 25.06.
12,90 €
/ m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-7748


Tento vzor na iných druhoch látok:

Detaily

Zloženie: 100 % polyester, membrána: 100% TPU, vnútorná vrstva neobsahuje polar (fleece)
Vodeodolnosť: 18000 mm / Priedušnosť: 12 000 g /m2 /24h
Gramáž: 185 g/m2
Šírka látky: 147-150 cm
Rubová strana látky je biela.
Látka má OEKO-TEX Standard.

Letný pružný softshell dizajnový – navrhnutý a vyrobený v Takoy, optimálna ochrana pred dažďom a vetrom v lete a prechodnom období

Predstavujeme Vám náš letný pružný softshell s dizajnovým prevedením, ktorý je výsledkom vlastnej kreativity a technologických schopností našej firmy Takoy. Tento vysoko funkčný materiál kombinuje tri vrstvy: termoaktívnu látku, priedušnú vrstvu a vonkajší nepremokavý materiál s membránou. Takáto štruktúra zabezpečuje vynikajúcu ochranu pred vetrom a dažďom, pričom je ideálna pre výrobu vrchného oblečenia na leto.

Prečo si vybrať letný softshell značky Takoy:
Vynikajúca ochrana proti poveternostným vplyvom: a to všetko vďaka nepremokavému vonkajšiemu materiálu s membránou, ktorý chráni pred dažďom a vetrom, zatiaľ čo priedušná vrstva zaisťuje tepelný komfort bez prehrievania.
Vysoká vodeodolnosť a priedušnosť: s hodnotami vodeodolnosti 18000 mm a priedušnosti 12000 g/m2/24h, látka zaručuje, že budete v suchu a pohodlí aj pri náročných letných aktivitách.
Všestranné použitie: ideálny na výrobu outdoorového oblečenia, vrátane detských búnd, búnd pre dospelých a nohavíc - vďaka elasticite vhodný aj na priliehavejšie modely.
Estetický detail: biela rubová strana látky pridáva estetický kontrast a umožňuje viac dizajnových možností.
Exkluzívne autorské vzory: unikátne vzory, ktoré navrhujeme a tlačíme priamo v Takoy, zaručujú, že váš odev bude nielen funkčný, ale aj vizuálne príťažlivý.
Tip pre spracovanie a údržbu:
pre optimálnu funkčnosť a dlhovekosť softshellovej látky odporúčame použiť pri šití polyesterové nite a ihly universal veľkosť 80 až 90. Ak sa pri šití objavia problémy, skúste ihlu stretch veľkosti 80 až 90. Dôležité je tiež vyhýbať sa sušeniu v sušičke, aby nedošlo k poškodeniu jednotlivých vrstiev.

Záruka top kvality:

Náš letný softshell je látka vyrobená s dôrazom na kvalitu a dlhodobú odolnosť. Investícia do tejto látky znamená získanie spoľahlivého partnera pre Vaše letné outdoorové dobrodružstvá a aktivity. Vyberte si našu látku a zažite nový rozmer pohodlia a ochrany v akomkoľvek počasí.


SOFTSHELL BUNDA | ZIMNÁ KOLEKCIA

SOFTSHELL BUNDA | ZIMNÁ KOLEKCIA
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.

AKO UŠIŤ BUNDU | ŠIJEM SOFTSHELL

AKO UŠIŤ BUNDU | ŠIJEM SOFTSHELL
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: