Jarný softshell premium ružové kvety Leyla MAXI vzor

Skladom 9,3 m
U Vás doma v utorok 25.06.
13,90 €
/ m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-15670

Detaily

Zloženie: 100% polyester+TPU
Gramáž: 240 g/m2
Šírka látky: 147 ±3cm
Vodeodolnosť 18000 mm
Priedušnosť 12000 g/m2/24h

Luxusný jarný softshell s exkluzívnym dizajnom

Ponorte sa do sveta neobyčajnej elegancie s naším novým jarným softshelom, ktorý prináša revolučnú zmenu v pohľade na funkčné tkaniny. Tento softshell nie je len o výnimočnej funkčnosti, ale aj o estetickom nadčasovom vzhľade, ktorý dodáva každému kusu odevu nádych luxusu a výnimočnosti.
Prečo si vybrať nový jarný softshell?

Exkluzívna lícová strana s atlasovým vzorom
: Na prvý pohľad upúta naša látka svojou lícovou stranou tkanou šikmo ako atlas, čím sa radikálne odlišuje od bežného softshellu. Tento detail dodáva materiálu nádych luxusu a zabezpečuje, že každý odev bude vyzerať elegantne a štýlovo.

Lesklý povrch pre živšie farby: Vďaka lesklejšiemu povrchu vyniknú farby našich motívov ešte výraznejšie a živšie, čo znamená, že každý dizajn je doslova očarujúci. Odevy z tohto materiálu sa tak stávajú nielen praktickým, ale aj vizuálne atraktívnym doplnkom.

Inovatívna rubová strana bez čiernej mriežky: Na rozdiel od tradičného jarného softshellu, ktorý na rubovej strane často využíva čiernu mriežku, náš nový jarný softshell prekvapí úplne bielou rubovou stranou. Tento prvok pridáva látke na pružnosti a jemnosti produktu, čím prispieva k jednoduchšiemu šitiu a príjemnejšiemu pocitu pri nosení.

Náš luxusný jarný softshell je tak ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú materiál, ktorý je nielen funkčný a odolný voči nepriaznivému počasiu, ale zároveň ponúka vizuálne pôsobivý a esteticky príťažlivý vzhľad. Či už plánujete vytvoriť outdoorové oblečenie alebo hľadáte materiál pre mestskú módu, náš jarný softshell je tou pravou voľbou pre každého, kto si potrpí na kvalitu, štýl a komfort.


SOFTSHELL BUNDA | ZIMNÁ KOLEKCIA

SOFTSHELL BUNDA | ZIMNÁ KOLEKCIA
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.

AKO UŠIŤ BUNDU | ŠIJEM SOFTSHELL

AKO UŠIŤ BUNDU | ŠIJEM SOFTSHELL
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: