Guma saténová 4 cm biela

Skladom viac ako 50,0 m
U Vás doma v pondelok 17.06.
1,99 €
/ m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-15924


Farebné varianty

Detaily

Zloženie: 79% polyester, 21% latex
Šírka: 4 cm
Ťažnosť: 105% ±10%

Saténová guma: Luxusná elastickosť pre Vaše kreatívne projekty

Objavte krásu a všestrannosť našej saténovej gumy, ktorá pridá eleganciu a štýl každému Vašemu šijaciemu projektu. Saténová guma je dokonalou voľbou pre krajčírky začiatočníčky, ktoré hľadajú kvalitný materiál na výrobu odevov, doplnkov a dekorácií. Skúsené krajčírky tiež ocenia jej kvalitu a všestrannosť pri náročnejších projektoch.

Prečo si vybrať našu saténovú gumu?
Luxusný vzhľad: Saténový povrch dodáva jemný lesk a sofistikovaný vzhľad, ideálny na elegantné kúsky ako šaty, sukne, blúzky a spodné prádlo.
Výborná elasticita: Skvelá pružnosť zabezpečuje pohodlie a dokonalé prispôsobenie, čo je nevyhnutné pre pohodlné nosenie.
Univerzálne použitie: Vhodná na lemovanie, pásy alebo ako dekoratívny prvok na rôzne textilné projekty.
Jednoduchá práca: Saténová guma sa ľahko strihá a šije, čo ocení každá krajčírka, či už je začiatočníčka alebo skúsená profesionálka.

Tipy na Použitie:
Elegantné šaty a sukne: Pridajte saténovú gumu do pásu alebo lemovania pre sofistikovaný dotyk.
Komfortné spodné prádlo: Použite ju na vytvorenie pohodlných a atraktívnych kúskov, ktoré budú nielen vyzerať skvele, ale aj sa príjemne nosiť.
Štýlové doplnky: Vytvorte štýlové čelenky, náramky alebo iné doplnky, ktoré vyniknú svojou jedinečnosťou a krásou.

Nechajte sa inšpirovať a pridajte saténovú gumu do svojej šijacej výbavy. Šitie s našou saténovou gumou je nielen jednoduché, ale aj zábavné! Vytvorte si luxusné kúsky, ktoré budete s hrdosťou nosiť a ukazovať svojim priateľom. Začnite svoje kreatívne dobrodružstvo s našou kvalitnou saténovou gumou ešte dnes!

Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: