Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Elastická krajka 15 cm čierna

Skladom viac ako 50,0 m
U Vás doma v pondelok 04.03.
2,50 € / m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: NS-12622
Informovať ma pri naskladnení väčšieho množstva, ako je aktuálne skladom Klikni tu

Farebné varianty

Zloženie: 90% polyamid, 10% elastan
Šírka: 15 cm

Objavte v Takoy metráž exkluzívnej elastickej krajky v rôznych farbách, aké inde nenájdete. Elastická krajka nájde svoje uplatnenie pri šití luxusného spodného prádla, doplnkov šiat, sukní, blúzok, ale aj dekorácií, ktoré získajú elegantný nádych. Krajka má fantastickú šírku 15 cm, je nesmierne jemná na dotyk, neškriabe a je mimoriadne poddajná. V našej ponuke objavíte nové farby, ktoré sú aktuálnym módnym trendom.
Správne zvolený technologický postup šitia zabezpečuje dlhodobú funkčnosť krajky.

Ako šiť krajku s elastanom: Odporúčame používať ihlu na elastické materiály (STRETCH so zaobleným hrotom veľkosť 75 až 80, čím jemnejší materiál, tým tenší hrot). Aby ste zachovali elasticitu látky, šite overlockom alebo na domácom stroji použite cik-cakový, overlockový steh alebo steh v tvare písmena Z.

Tip1: Krajka je materiál, ktorý si vyžaduje trpezlivosť a presnosť. Preto vám odporúčame pri šití krajky, použiť pásik obyčajného kancelárskeho papiera, cez ktorý budete látku zošívať. Vďaka tomu ľahšie spojíte vrchný a spodný materiál dokopy. Následne papier jednoducho, ale opatrne vytrhnite.

Tip2: Nezabudnite na dobré uchytenie oboch častí ešte pred samotným šitím. Uľahčíte si šitie a môžete predísť zbytočnému prešívaniu, páraniu alebo znehodnoteniu látky. Odporúčame vám preto použiť naše štipce/ svorky alebo špendlíky. V tomto prípade by sme zvolili svorky, pretože špendlíky nemusia dobre látku držať.


Ako ušiť Podprsenku, nohavičky a šortky JEDNODUCHO

Ako ušiť Podprsenku, nohavičky a šortky JEDNODUCHO
Inšpiráciu na šitie nájdete vo videu.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: