Duté vlákno 5kg

Kúpte si 5 kg duté vlákno na výplň od Takoy. Poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a ľahkosť. Je ideálne pre výrobu zimného oblečenia, spacích vakov a iných izolačných aplikácií. Tento materiál je vyrobený zo syntetických vlákien s dutou štruktúrou. Umožňuje lepšie uchovávanie tepla pri nízkej hmotnosti. Vďaka týmto vlastnostiam je duté vlákno obľúbené v outdoorovom vybavení a pri zimných športoch. Zabezpečuje efektívnu ochranu pred chladom.

Duté vlákno v 5kg balení je tiež priedušné a rýchloschnúce. Zabezpečuje komfort a suchosť v rôznych podmienkach. Jeho hypoalergénne vlastnosti robia materiál vhodným aj pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami. Ponúka bezpečnú a pohodlnú alternatívu k prírodným výplňovým materiálom, ako je napríklad perie.

Pri šití je potrebné nastaviť steh tak, aby ste zabránili vypadávaniu vlákien a zabezpečili rovnomernú distribúciu výplne.

Duté vlákno ako výplň je spoľahlivý a funkčný materiál. Zlepší izolačné vlastnosti vašich výrobkov a zvýši ich celkový komfort a užívateľský zážitok. Či už plánujete vytvoriť outdoorové vybavenie alebo teplé zimné odevy, duté vlákno je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitu, funkčnosť a pohodlie.
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku
 1. Pridať do zoznamu prianí Duté vlákno, výplň, polyesterové rúno 5kg
  Duté vlákno, výplň, polyesterové rúno 5kg
  NS-15186
  Rating:
  0%
  32,90 € / ks s DPH
  Skladom 2,00 ks
  Pridať do zoznamu prianí
Filter
Nastaviť zostupne
na stránku