Cookie Consent by Free Privacy Policy website
DOPRAVA ZADARMO od 15‚ā¨ do AlzaBoxov a na v√Ĺdajn√© miesta SPS

Bavlna standard Takoy Ibis biely

Hodnotenie:
80% of 100
Skladom 6,5 m
Dostupnosҕ: skladom v SR
U V√°s doma v stredu 08.02.
BeŇĺn√° cena
10,50¬†‚ā¨
҆peci√°lna cena
9,76¬†‚ā¨ / m s DPH
Koneńćn√° cena EUR
m
Kód: NT-1207
InformovaŇ• ma pri naskladnen√≠ v√§ńćŇ°ieho mnoŇĺstva, ako je aktu√°lne skladom Klikni tu
0 -- 14 -- 0
Kliknut√≠m na tlańćidlo K√ļpiŇ• vzorku prid√°te do koŇ°√≠ka vzorku l√°tky vo veńĺkosti 10x10 cm (+-1cm). Cena vzorky od 0,30¬†‚ā¨
Bavlna standard Takoy Ibis biely
ZloŇĺenie: 100% bavlna
Gram√°Ňĺ: 153 g/m2
҆√≠rka l√°tky: 150¬Ī5 cm

Bavlna standard je pr√≠rodn√° bavlnen√° tkan√° l√°tka s pl√°tnovou v√§zbou. Vyr√°ba sa z bavlnen√©ho vl√°kna, ktor√© sa z√≠skava z plodov bavln√≠ka. Je odoln√°, prieduŇ°n√° a absorbńćn√°, neelastick√°, v√°hou ńĺahk√° l√°tka, veńĺmi pr√≠jemn√° na nosenie, no z√°roveŇą ide o mimoriadne odoln√Ĺ materi√°l s nen√°rońćnou √ļdrŇĺbou.

Oproti in√Ĺm bavln√°m z naŇ°ej ponuky - bavlne premium (jemn√Ĺ bavlnen√Ĺ sat√©n s atlasovou v√§zbou) a bavlne exclusive (extra zm√§kńćen√Ĺ bavlnen√Ĺ sat√©n s atlasovou v√§zbou), t√°to bavlna standard nie je dodatońćne zm√§kńćen√° a ani extra husto tkan√°, je potlańćen√° trv√°cnymi ekologick√Ĺmi farbami.

Bavlna standard sa veńĺmi jednoducho Ň°ije aj dom√°cim Ň°ijac√≠m strojom, takŇĺe pr√°cu s n√≠m zvl√°dnu aj zańćiatońćn√≠ci, stańć√≠ Ň°iŇ• rovnostehom s univerz√°lnymi ihlami a pr√≠davok na Ň°ev obŇ°iŇ• cickcakov√Ĺm stehom. Z bavlnen√©ho pl√°tna sa Ň°ij√ļ pom√īcky do dom√°cnosti (utierky, obrusy, kuchynsk√© z√°stery), taktieŇĺ praktick√© produkty, ak√Ĺmi s√ļ posteńĺn√© oblieńćky a vank√ļŇ°e. Mimoriadne obńĺ√ļben√© z bavlny je tieŇĺ Ň°itie taŇ°iek a r√īznych obalov. Bavlna standard je ńćasto pouŇĺ√≠van√° l√°tka na odevy, preto ho m√īŇĺete zvoliŇ• na d√°mske a p√°nske koŇ°ele, Ň°aty, ńći bl√ļzky. KeńŹŇĺe je to pr√≠rodn√Ĺ materi√°l, pri pran√≠ sa zr√°Ňĺa, takŇĺe odpor√ļńćame pred Ň°it√≠m predpraŇ•, pr√≠padne vyzr√°ŇĺaŇ• Ňĺehlen√≠m Ňĺehlińćkou pouŇĺit√≠m pary.

Recenzie produktu
  1. Quality
    80%
    Na l√°tke som si vsimla male bodky, no bola mi vymenena expresne rychlo

    Hodnotenie od Gabriela H.

    Posted on