Cookie Consent by Free Privacy Policy website
DOPRAVA ZADARMO od 15‚ā¨ do AlzaBoxov a na v√Ĺdajn√© miesta SPS

Bavlna premium Takoy boys cars

Skladom 9,3 m
Dostupnosҕ: skladom v SR
U V√°s doma v stredu 08.02.
11,99¬†‚ā¨ / m s DPH
Koneńćn√° cena EUR
m
Kód: NT-1148
InformovaŇ• ma pri naskladnen√≠ v√§ńćŇ°ieho mnoŇĺstva, ako je aktu√°lne skladom Klikni tu
0 -- 12 -- 0

Tento vzor na in√Ĺch druhoch l√°tok:

Kliknut√≠m na tlańćidlo K√ļpiŇ• vzorku prid√°te do koŇ°√≠ka vzorku l√°tky vo veńĺkosti 10x10 cm (+-1cm). Cena vzorky od 0,30¬†‚ā¨
Bavlna premium Takoy boys cars
ZloŇĺenie: 100% bavlna
Gram√°Ňĺ: 130 g/m2
҆√≠rka l√°tky: 150¬Ī5 cm

Bavlna premium je pr√≠rodn√° bavlnen√° tkan√° l√°tka s atlasovou v√§zbou - naz√Ĺva sa preto bavlnen√Ĺ sat√©n. L√°tka sa vŇ°ak kv√īli pomenovaniu bavlnen√Ĺ sat√©n zvykne mylne zamieŇąaŇ• s polyesterov√Ĺm sat√©nom, prińćom s n√≠m nem√° spolońćn√© takmer nińć. Bavlnen√Ĺ sat√©n je naozaj jednou z najkvalitnejŇ°√≠ch pr√≠rodn√Ĺch l√°tok so 100% podielom bavlny. Vyr√°ba sa z bavlnen√©ho vl√°kna, ktor√© sa z√≠skava z plodov bavln√≠ka. Je to odoln√°, prieduŇ°n√° a absorbńćn√°, neelastick√°, v√°hou ńĺahk√° l√°tka, veńĺmi pr√≠jemn√° na nosenie, no z√°roveŇą ide o mimoriadne odoln√Ĺ materi√°l s nen√°rońćnou √ļdrŇĺbou.

Oproti bavlne exclusive (taktieŇĺ jemn√Ĺ bavlnen√Ĺ sat√©n s atlasovou v√§zbou) m√° bavlna premium menŇ°iu Ň°√≠rku - 155 cm a pocitovo nie je tak extra zm√§kńćen√° ako bavlna exclusive. Bavlna premium je potl√°ńćan√° najŇ°etrnejŇ°ou met√≥dou digit√°lnej potlańće ekologick√Ĺmi farbami, ktor√° nepotrebuje vodu. Bavlna premium sa veńĺmi jednoducho Ň°ije aj dom√°cim Ň°ijac√≠m strojom, takŇĺe pr√°cu s n√≠m zvl√°dnu aj zańćiatońćn√≠ci, stańć√≠ Ň°iŇ• rovnostehom s univerz√°lnymi ihlami a pr√≠davok na Ň°ev obŇ°iŇ• cickcakov√Ĺm stehom. Z tejto bavlny sa Ň°ij√ļ pom√īcky do dom√°cnosti (utierky, obrusy, kuchynsk√© z√°stery), taktieŇĺ praktick√© produkty, ak√Ĺmi s√ļ posteńĺn√© oblieńćky a vank√ļŇ°e. Bavlna premium je l√°tka veńĺmi pr√≠jemn√° na telo, preto ho m√īŇĺete zvoliŇ• na d√°mske a p√°nske koŇ°ele, Ň°aty, ńći bl√ļzky. KeńŹŇĺe je to pr√≠rodn√Ĺ materi√°l, pri pran√≠ sa zr√°Ňĺa, takŇĺe odpor√ļńćame pred Ň°it√≠m predpraŇ•, pr√≠padne vyzr√°ŇĺaŇ• Ňĺehlen√≠m Ňĺehlińćkou pouŇĺit√≠m pary.