Cookie Consent by Free Privacy Policy website
DOPRAVA ZADARMO od 15€ do AlzaBoxov a na výdajné miesta SPS

Bavlna exclusive PANEL 160x120 - miľníková deka nature/príroda

Skladom 23,0 ks
Dostupnosť: skladom v SR
U Vás doma v piatok 10.02.
15,99 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-1574
Informovať ma pri naskladnení väčšieho množstva, ako je aktuálne skladom Klikni tu
0 -- 0 -- 5
Bavlna exclusive PANEL 160x120 - miľníková deka nature/príroda
Zloženie: 100 % bavlna (jemný bavlnený satén)
Gramáž:130 g/m2
Celkový rozmer: 160x120 ± 1 cm
Certifikát: OEKO TEX STANDARD 100 class I.

Bavlna exclusive je prírodná bavlnená tkaná látka s atlasovou väzbou - nazýva sa preto bavlnený satén. Látka sa však kvôli pomenovaniu bavlnený satén zvykne mylne zamieňať s polyesterovým saténom, pričom s ním nemá spoločné takmer nič. Bavlnený satén je naozaj jednou z najkvalitnejších prírodných látok so 100% podielom bavlny. Vyrába sa z bavlneného vlákna, ktoré sa získava z plodov bavlníka. Je to priedušná a absorbčná, neelastická, váhou ľahká látka, veľmi príjemná na nosenie, no zároveň ide o mimoriadne odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlne premium (taktiež jemný bavlnený satén s atlasovou väzbou) bavlna exclusive patrí do našej exkluzívnej kolekcie preto, že je v poslednom kroku výroby ešte extra zmäkčovaná a potláčaná najkvalitnejšou digitálnou potlačou na svete, ktorá využíva extra trvácne ekologické farby.

Samotný panel je možné podšiť minky alebo barančekom / sherpa a vyplniť vatelínom. Miľniková deka je ideálnym podkladom pre fotenie a dokumentovanie veku bábätka taktiež je vhodná ako podložka na hranie, podložka do kočiara alebo ako letný paplón. Panel obsahuje aj hračky, ktorými si jednoducho vyznačíš dni, týždne a mesiace, v ktorých svoju ratelosť fotiš.


AKO UŠIŤ MIĽNÍKOVÚ DEKU S HRAČKAMI

Uši s nami originálnu miľníkovú deku. U nás nájdeš krásne míľnikové deky v novej veľkosti a originálnych dizajnoch, ktoré si vieš ušiť sama.