Bavlna exclusive PANEL 160x120 - míľniková deka dobrú noc s mackom

Skladom 6,0 ks
U Vás doma v utorok 21.05.
15,99 € / ks s DPH
Konečná cena EUR
ks
Kód: NT-1577

Zloženie: 100 % bavlna (jemný bavlnený satén)
Gramáž:130 g/m2
Celkový rozmer: 160x120 ± 1 cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Digitálna potlač, rub látky je bielej farby.

Bavlna exclusive je prírodná bavlnená tkaná látka s atlasovou väzbou - nazýva sa preto bavlnený satén. Látka sa však kvôli pomenovaniu bavlnený satén zvykne mylne zamieňať s polyesterovým saténom, pričom s ním nemá spoločné takmer nič. Bavlnený satén je naozaj jednou z najkvalitnejších prírodných látok so 100% podielom bavlny. Vyrába sa z bavlneného vlákna, ktoré sa získava z plodov bavlníka. Je to priedušná a absorbčná, neelastická, váhou ľahká látka, veľmi príjemná na nosenie, no zároveň ide o mimoriadne odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlne premium (taktiež jemný bavlnený satén s atlasovou väzbou) bavlna exclusive patrí do našej exkluzívnej kolekcie preto, že je v poslednom kroku výroby ešte extra zmäkčovaná a potláčaná najkvalitnejšou digitálnou potlačou na svete, ktorá využíva extra trvácne ekologické farby.

Samotný panel je možné podšiť minky alebo barančekom / sherpa a vyplniť vatelínom. Miľniková deka je ideálnym podkladom pre fotenie a dokumentovanie veku bábätka taktiež je vhodná ako podložka na hranie, podložka do kočiara alebo ako letný paplón. Panel obsahuje aj strih hračky, ktorými si jednoducho vyznačíš dni, týždne a mesiace, v ktorých svoju ratelosť fotiš.


AKO UŠIŤ MIĽNÍKOVÚ DEKU S HRAČKAMI

AKO UŠIŤ MIĽNÍKOVÚ DEKU S HRAČKAMI
Uši s nami originálnu miľníkovú deku. U nás nájdeš krásne míľnikové deky v novej veľkosti a originálnych dizajnoch, ktoré si vieš ušiť sama.
Ohodnotiť produkt:
Ohodnotiť produkt: