Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Autokoženka(koženka) 3-vrstvová štvorce

Skladom 0,0 m
13,99 € / m s DPH
Chcete byť informovaný, keď sa tento tovar znova naskladní?
Kliknete sem:
Upozorniť ma
Ďakujeme za Váš záujem.
Budete informovaný ihneď po naskladnení tohto produktu.
Kliknite na políčko - Nie som robot
Kód: NS-11226
Zloženie: 98% polyvinylchlorid, 2% polyuretán; spodná vrstva: 100% polyester
Gramáž: 700 g/m2 (+/-10%)
Šírka látky: 140 cm ± 2cm
Hrúbka: 0,9 mm (+/-0,03 mm)
Martindale test: 120 000
Ekokoža(koženka) nie je samonalepovacia.

Táto špeciálne lepená kvalitná ekokoža/koženka má 3 vrstvy: ekokoža, molitan a spodná stabilizačná látka. Vďaka svojim technickým parametrom je vhodná aj na čalúnenie sedačiek automobilov, motocyklov, či čalúnenie interiéru auta. Avšak tým, že je podlepená, perfektne sa hodí aj na podsedáky či čalúnenie rôznych sedení či lavičiek. Zaraďujeme ju medzi poťahovú látku, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou, dobrou odolnosťou a ľahkou údržbou. Má vysokú kvalitu.


Údržba: Na koženku nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Odporúčame používať čistú bavlnenú handričku alebo špongiu a vodu s neutrálnym mydlom. Odstraňujte prach a drobné nečistoty pomocou suchej bavlnenej handričky. Zabráňte kontaktu s ostrými predmetmi (hračky, spony, šperky, zipsy).


ORIGINÁLNE AUTOMOTIVE KOŽENKY⎜@TakoySK

Máme niečo pre kutilov. U nás nájdeš horúcu novinku - automotive koženky, kvalitné trojvrstvové ekokože, ktoré sú odolnosťou vhodné nielen na čalúnenie sedačiek v aute či na motorke, ale na množstvo iných projektov. Pozri na originálne prevedenie našich koženiek.