Cookie Consent by Free Privacy Policy website

2. Trieda - Panel so strihom na softshell bundu astronaut 146

Skladom 1,0 ks
U Vás doma v utorok 13.06.
25,99 €
18,19 € / ks s DPH
Konečná cena 18,19 EUR
1
ks
Kód: 2TR1-NS-11271
2. Trieda - Panel so strihom na softshell bundu astronaut 146
Zloženie: 100% polyester+Membrána: 100% TPU
Vnútorná vrstva: fleece (100% PES)
Gramáž: 320 g/m2
Šírka látky: 142 ± 2 cm
Vodeodolnosť 10000 mm
Priedušnosť 3000 g/m2/24h
Náš zimný sofsthell na prvý dojem pôsobí tenšie avšak je to spôsobené tlakom pri potlači. Gramáž ostáva zachovaná a parametre zostávajú nezmenené.
Softshellový panel, na ktorom je vytlačený strih konkrétnej veľkosti stačí vystrihnúť a šiť. Strih so vzorom je vytlačený priamo na softshellovej látke. Strih obsahuje všetky potrebné časti. Jednotlivé diely v strihu sú navrhnuté vrátane prídavkov na odševky. Na kompletné ušitie bundy potrebujete dokúpiť len zips v potrebnej dĺžke.
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

Na zadnom diely,na prednom diele a na vreckách je chyba tlače,vidno na nej svetlé pásy.


Panel zo zimného softshellu, na ktorom je vytlačený kompletný strih na ušitie bundy. K strihu si potrebujete dokúpiť zips, rozmer nájdete v tabuľke medzi fotkami alebo vo fotopostupe k produktu. Strih je vytvorený našimi konštruktérmi v Takoy.

Softshell je praktická, priedušná a nepremokavá látka.
Softshell sa skladá z troch vrstiev: termoaktívna látka, izolačná vrstva mäkký fleece, vonkajší nepremokavý materiál s membránou. Materiál sa najčastejšie používa na výrobu vrchného oblečenia, látka odolá väčšine klimatických podmienok, vetru, dažďu...
Tento typ látky potláčame v našej vlastnej tlačiarni v sídle Takoy.

Samotný strih nie je možné kopírovať ani prekresľovať. Takisto nie je možné prekreslený strih používať na šitie ďalších produktov na predaj či predávať strih v elektronickej či vytlačenej podobe ďalej.


Ako si ušiť detskú softshellovú bundu

Je to jednoduché! Stačí si u nás objednať unikátny panel. Na jednom paneli nájdete všetky potrebné dieliky. Diely už len vystrihnete a môžete šiť.