Cookie Consent by Free Privacy Policy website
DOPRAVA ZADARMO od 15€ do AlzaBoxov a na výdajné miesta SPS

2. Trieda - Bavlna standard Takoy vlk na bicykli

Skladom 12,5 m
U Vás doma v stredu 08.02.
Bežná cena
10,50 €
Špeciálna cena
7,35 € / m s DPH
Konečná cena EUR
m
Kód: 2TR1-NT-1090
0 -- 0 -- 0
2. Trieda - Bavlna standard Takoy vlk na bicykli
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 153 g/m2
Šírka látky: 150±5 cm
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

Na niektorých miestach na látke sú jemné čiary.


Bavlna standard je prírodná bavlnená tkaná látka s plátnovou väzbou. Vyrába sa z bavlneného vlákna, ktoré sa získava z plodov bavlníka. Je odolná, priedušná a absorbčná, neelastická, váhou ľahká látka, veľmi príjemná na nosenie, no zároveň ide o mimoriadne odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti iným bavlnám z našej ponuky - bavlne premium (jemný bavlnený satén s atlasovou väzbou) a bavlne exclusive (extra zmäkčený bavlnený satén s atlasovou väzbou), táto bavlna standard nie je dodatočne zmäkčená a ani extra husto tkaná, je potlačená trvácnymi ekologickými farbami.

Bavlna standard sa veľmi jednoducho šije aj domácim šijacím strojom, takže prácu s ním zvládnu aj začiatočníci, stačí šiť rovnostehom s univerzálnymi ihlami a prídavok na šev obšiť cickcakovým stehom. Z bavlneného plátna sa šijú pomôcky do domácnosti (utierky, obrusy, kuchynské zástery), taktiež praktické produkty, akými sú posteľné obliečky a vankúše. Mimoriadne obľúbené z bavlny je tiež šitie tašiek a rôznych obalov. Bavlna standard je často používaná látka na odevy, preto ho môžete zvoliť na dámske a pánske košele, šaty, či blúzky. Keďže je to prírodný materiál, pri praní sa zráža, takže odporúčame pred šitím predprať, prípadne vyzrážať žehlením žehličkou použitím pary.